Newsletter

Nie lubisz przepłacać?

Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!

 


O firmie

strona o firmie Profesjonalnie, szybko i sprawnie

Sklep Internetowy urzadzenia-biurowe24.pl działający pod adresem www.urzadzenia-biurowe24.pl, prowadzony jest przez Grupę Biuro-LAND Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Jaworznie, ul. Wojska Polskiego 2F, wpisaną przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000740619, NIP: numer 632-18-43-490. Regon numer: 278034667.

Sklep  internetowy urządzenia-biurowe24.pl

to wyspecjalizowany kanał dystrybucji, zajmujący się sprzedażą profesjonalnych urządzeń biurowych różnego zastosowania zarówno do domu jak i małego, średniego i dużego biura: niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny, trymery i rozwiązań ergonomicznych: podkładki pod mysz, podkładki przed klawiaturę, podnóżki, podpórki pod plecy, szuflady na klawiaturę), przeznaczonych zarówno na potrzeby indywidualnego klienta, jak i dużych firm wymagających specjalistycznych, wysokowydajnych produktów.

Nasza Firma swoją działalność rozpoczęła w 1995r. Od tamtej chwili wszystkie nasze działania ukierunkowane zostały na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta.

Z myślą o Naszych Klientach stworzyliśmy kilka kanałów dystrybucji po to, aby każdy mógł do nas dotrzeć w dogodny dla siebie sposób.

Codziennie zaopatrujemy klientów na terenie całego kraju tak samo w małych miejscowościach jak i tych największych m.in.: Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, dostarczając im innowacyjne rozwiązania w zakresie szeroko rozumianej organizacji biura.
Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże korporacje, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa działające w każdej branży.

Z myślą o Państwa wygodzie stworzyliśmy portal urzadzenia-biurowe24.pl dostępny 24 godziny na dobę, a także możliwość kontaktu za pośrednictwem maila, gg, telefonu.

Zamówiony towar dostarczamy z należytą starannością i dbałością o każdego naszego Klienta, uważnie wsłuchując się w Państwa uwagi bo, to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników po to, by móc jak najlepiej obsługiwać naszych klientów.

Wciąż inwestujemy w rozwój technologiczny naszych spółek, tworząc tym samym firmy nowoczesne i profesjonalnie zorganizowane. Uważamy, że profesjonalna obsługa zamówień obecnie jest najważniejszym kryterium doboru dostawcy. Zaufało nam już tysiące klientów z całego kraju, potwierdzając tym samym, że konsekwentna realizacja długoterminowych planów przynosi zamierzone efekty.

Z dumą możemy powiedzieć, że jako nieliczni pogodziliśmy etyczne działanie w biznesie, pomoc osobom najbardziej pokrzywdzonym przez los oraz stały rozwój spółek, nieustannie zwiększających rynkowy udział w sprzedaży.

Poprzez portal urzadzenia-biurowe24.pl, kierujemy do Państwa ofertę urządzeń biurowych renomowanych i sprawdzonych firm m.in Fellowes, Opus, HSM i wiele innych, aby dać gwarancję niezawodności, jakości i nowoczesności.

Cokolwiek robimy, działamy w myśl zasady "Wyższy poziom biznesu".

Magazyn sklepu urzadzenia-biurowe24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl